គណៈកម្មការទី៣នៃរដ្ឋសភា ប្រជុំពិនិត្យលើរបាយការណ៍បូកសរុបលទ្ធផលការងាររបស់ក្រសួងស្ថាប័ន ក្នុងសមត្ថកិច្ចរបស់ខ្លួន__ គណៈកម្មការជំនាញរដ្ឋសភា គំាទ្រសេចក្តីព្រាងច្បាប់ស្តីពីការអនុម័តយល់ព្រមឱ្យព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ចូលជាភាគីនៃអនុសញ្ញាទីក្រុងប៊ែន ស្តីពីកិច្ចការពារស្នាដៃអក្សរសាស្រ្ត និងសិល្បៈឆ្នាំ១៨៨៦ និង...__ គណៈកម្មការជំនាញរដ្ឋសភា ប្រជុំជាមួយតំណាងរាជរដ្ឋាភិបាលពិនិត្យសេចក្តីព្រាងច្បាប់ ស្តីពីការជួយគ្នាទៅវិញទៅមកផ្នែកច្បាប់ ក្នុងវិស័យព្រហ្មទណ្ឌ__ គណៈកម្មការរដ្ឋសភាពិនិត្យសេចក្តីព្រាងច្បាប់២ ទាក់ទងនឹងការប្រឆាំងហិរញ្ញប្បទាន ការរីកសាយភាយអាវុធមហាប្រល័យ និងការប្រឆាំងការសម្អាតប្រាក់ និងហិរញ្ញប្បទានភេរវកម្ម__ ឯកឧត្តម ឈាង វុន ចុះផ្សព្វផ្សាយ និងក្រើនរំលឹកប្រជាពលរដ្ឋ ឲ្យបន្តប្រុងប្រយ័ត្ន និងការពារខ្លួនពីវីរុសកូវីដ COVID-19__ អគ្គលេខាធិការដ្ឋានរដ្ឋសភា គោរពជូនពរ សម្ដេចចក្រី ហេង សំរិន ក្នុងឱកាសចម្រើនជន្មាយុ គម្រប់៨៦ ឈានចូល៨៧ឆ្នាំ ៕


ទំព័រមុខ » សមាជិកសភា » នីតិកាលទី៥ (២០១៣-២០១៨) » បញ្ជីរាយនាម តំណាងរាស្ត្រនីតិកាលទី៥ នៃរដ្ឋសភា ដែលបានសម្រេចអំពីសុពលភាពនៃអាណត្តិ
បញ្ជីរាយនាម តំណាងរាស្ត្រនីតិកាលទី៥ នៃរដ្ឋសភា ដែលបានសម្រេចអំពីសុពលភាពនៃអាណត្តិ
រៀបរៀងដោយ ៖​ NA001 ​ នៅថ្ងៃទី (12/26/2014 5:59:04 AM )

បញ្ជីរាយនាម តំណាងរាស្រ្តនីតិកាលទី ៥ នៃរដ្ឋសភា (តាមមណ្ឌល)
តុលាការកំពូលបានសម្រេចរំលាយគណបក្សសង្រ្គោះជាតិ តាមរយៈសាលដីកាលេខ៣៤០ (ឆ) ចុះថ្ងៃទី១៦ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០១៧

ល.រ

នាម និង គោត្តនាម

មណ្ឌល

គណបក្សនយោបាយ

ឯកឧត្តម កែ គឹមយ៉ាន

ខេត្ត បន្ទាយមានជ័យ

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

ឯកឧត្តម យឹម ឆៃលី

ខេត្ត បន្ទាយមានជ័យ

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

ឯកឧត្តម ប៉ាល់ សំអឿន

ខេត្ត បន្ទាយមានជ័យ

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

លោកជំទាវ នួម សុភ័ណ

ខេត្ត បន្ទាយមានជ័យ

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

ឯកឧត្តម ឡុង រី

ខេត្ត បន្ទាយមានជ័យ

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

ឯកឧត្តម យន្ត ថារូ

ខេត្ត បន្ទាយមានជ័យ

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

សម្តេចក្រឡាហោម ស ខេង

ខេត្ត បាត់ដំបង

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

ឯកឧត្តម ងិន ឃន

ខេត្ត បាត់ដំបង

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

លោកជំទាវ លី គឹមលៀង

ខេត្ត បាត់ដំបង

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

១០

ឯកឧត្តម ឈាង វុន

ខេត្ត បាត់ដំបង

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

១១

ឯកឧត្តម ឡោក ហ៊ួរ

ខេត្ត បាត់ដំបង

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

១២

លោកជំទាវ មូរ សុខហួរ

ខេត្ត បាត់ដំបង

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

១៣

ឯកឧត្តម ឡុង ប៊ុត្តា

ខេត្ត បាត់ដំបង

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

១៤

ឯកឧត្តម ពិន រតនា

ខេត្ត បាត់ដំបង

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

១៥

 

ខេត្ត កំពង់ចាម

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

១៦

ឯកឧត្តម កឹម សុខា

ខេត្ត កំពង់ចាម

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

១៧

ឯកឧត្តម ម៉ៅ មុនីវណ្ណ

ខេត្ត កំពង់ចាម

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

១៨

ឯកឧត្តម វ៉ាន់ ណារិទ្ធ

ខេត្ត កំពង់ចាម

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

១៩

ឯកឧត្តម ទួន យក់ដា

ខេត្ត កំពង់ចាម

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

២០

ឯកឧត្តម គីមសួរ ភិរិទ្ធ

ខេត្ត កំពង់ចាម

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

២១

ឯកឧត្តម អ៊ុច សេរីយុទ្ធ

ខេត្ត កំពង់ចាម

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

២២

ឯកឧត្តម ញ៉យ ចំរើន

ខេត្ត កំពង់ចាម

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

២៣

ឯកឧត្តម ជីវ កក្តា

ខេត្ត កំពង់ចាម

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

២៤

ឯកឧត្តម កង គឹមហាក់

ខេត្ត កំពង់ចាម

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

២៥

សម្តេចអគ្គមហាពញាចក្រី ហេង សំរិន

ខេត្ត កំពង់ចាម

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

២៦

ឯកឧត្តម ហោ ណាំហុង

ខេត្ត កំពង់ចាម

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

២៧

ឯកឧត្តម ហ៊ុន ណេង

ខេត្ត កំពង់ចាម

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

២៨

ឯកឧត្តម អឹុម សិទ្ធី

ខេត្ត កំពង់ចាម

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

២៩

ឯកឧត្តម ចាយ បូរិន

ខេត្ត កំពង់ចាម

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៣០

ឯកឧត្តម កែវ ពិសិដ្ឋ

ខេត្ត កំពង់ចាម

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៣១

ឯកឧត្តម ងួន ស៊ីមអាន

ខេត្ត កំពង់ចាម

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៣២

ឯកឧត្តម ម៉ែន កួន

ខេត្ត កំពង់ចាម

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៣៣

សម្តេចចៅហ្វាវាំងវរវៀងជ័យអធិបតីស្រីង្គារ គង់ សំអុល

ខេត្ត កំពង់ឆ្នាំង

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៣៤

លោកជំទាវ កែ ច័ន្ទមុនី

ខេត្ត កំពង់ឆ្នាំង

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៣៥

ឯកឧត្តម គី វណ្ណដារ៉ា

ខេត្ត កំពង់ឆ្នាំង

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៣៦

ឯកឧត្តម ង៉ោ គឹមជាង

ខេត្ត កំពង់ឆ្នាំង

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៣៧

ឯកឧត្តម សួន រីដា

ខេត្ត កំពង់ស្ពឺ

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៣៨

ឯកឧត្តម នុត រំដួល

ខេត្ត កំពង់ស្ពឺ

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៣៩

ឯកឧត្តម សុខ អ៊ុំស៊ា

ខេត្ត កំពង់ស្ពឺ

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៤០

ឯកឧត្តម សត្យា វុធ

ខេត្ត កំពង់ស្ពឺ

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៤១

ឯកឧត្តម ហ៊ុន ម៉ានី

ខេត្ត កំពង់ស្ពឺ

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៤២

ឯកឧត្តម ហែម ខន

ខេត្ត កំពង់ស្ពឺ

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៤៣

ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ងួន ញ៉ិល

ខេត្ត កំពង់ធំ

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៤៤

ឯកឧត្តម ញ៉ែម ថ្ថាវី

ខេត្ត កំពង់ធំ

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៤៥

ឯកឧត្តម ជា អឿង

ខេត្ត កំពង់ធំ

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៤៦

ឯកឧត្តម ម៉ែន សុថាវរិន្រ្ទ

ខេត្ត កំពង់ធំ

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៤៧

ឯកឧត្តម ជាម ច័ន្ទនី

ខេត្ត កំពង់ធំ

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៤៨

ឯកឧត្តម លិម គិមយ៉ា

ខេត្ត កំពង់ធំ

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៤៩

ឯកឧត្តម សោម ចិន

ខេត្ត កំពត

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៥០

ឯកឧត្តម នឹម ច័ន្ទតារា

ខេត្ត កំពត

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៥១

លោកជំទាវ អ៊ុន សុគន្ធា

ខេត្ត កំពត

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៥២

ឯកឧត្តម ជា ប៉ូច

ខេត្ត កំពត

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៥៣

ឯកឧត្តម លឹម ប៊ុនស៊ីដារ៉េត

ខេត្ត កំពត

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៥៤

ឯកឧត្តម ដាង ចំរើន

ខេត្ត កំពត

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៥៥

ឯកឧត្តម អេង ឆៃអ៊ាង

ខេត្ត កណ្តាល

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៥៦

ឯកឧត្តម អ៊ូ ច័ន្ទឫទ្ធិ

ខេត្ត កណ្តាល

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៥៧

ឯកឧត្តម ចាន់ ចេង

ខេត្ត កណ្តាល

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៥៨

ឯកឧត្តម តុ វ៉ាន់ចាន់

ខេត្ត កណ្តាល

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៥៩

លោកជំទាវ ពត ពៅ

ខេត្ត កណ្តាល

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៦០

លោកជំទាវ តែ ច័ន្ទមនី

ខេត្ត កណ្តាល

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៦១

សម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន

ខេត្ត កណ្តាល

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៦២

លោកជំទាវ ឃួន សុដារី

ខេត្ត កណ្តាល

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៦៣

ឯកឧត្តម ម៉ុម ជឹមហ៊ុយ

ខេត្ត កណ្តាល

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៦៤

លោកជំទាវ ហូ ណូន

ខេត្ត កណ្តាល

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៦៥

ឯកឧត្តម ឈុន ស៊ីរុន

ខេត្ត កណ្តាល

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៦៦

ឯកឧត្តម អាយ ខន

ខេត្ត កោះកុង

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៦៧

លោកជំទាវ ត្រឹង ថាវី

ខេត្ត ក្រចេះ

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៦៨

លោកជំទាវ ស៊ុន សាភឿន

ខេត្ត ក្រចេះ

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៦៩

ឯកឧត្តម កែវ ភីរម្យ

ខេត្ត ក្រចេះ

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៧០

ឯកឧត្តម ចាន់ យឿន

ខេត្ត មណ្ឌលគីរី

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៧១

លោកជំទាវ ជូឡុង សូមួរ៉ា

រាជធានីភ្នំពេញ

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៧២

ឯកឧត្តម យឹម សុវណ្ណ

រាជធានីភ្នំពេញ

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៧៣

ឯកឧត្តម សុន ឆ័យ

រាជធានីភ្នំពេញ

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៧៤

ឯកឧត្តម ហូរ វ៉ាន់

រាជធានីភ្នំពេញ

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៧៥

ឯកឧត្តម កែវ សម្បត្តិ

រាជធានីភ្នំពេញ

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៧៦

លោកជំទាវ លី ស្រីវីណា

រាជធានីភ្នំពេញ

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៧៧

ឯកឧត្តម ដាំ សិទ្ធិ

រាជធានីភ្នំពេញ

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៧៨

ឯកឧត្តម គាត ឈន់

រាជធានីភ្នំពេញ

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៧៩

ឯកឧត្តម កែប ជុតិមា

រាជធានីភ្នំពេញ

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៨០

ឯកឧត្តម ហ៊ូ ស្រីុ

រាជធានីភ្នំពេញ

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៨១

លោកជំទាវ គ្រួច សំអាន

រាជធានីភ្នំពេញ

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៨២

លោកជំទាវ ឡោក ខេង

រាជធានីភ្នំពេញ

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៨៣

ឯកឧត្តម សួស យ៉ារ៉ា

ខេត្ត ព្រះវិហារ

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៨៤

ឯកឧត្តម យ៉ែម បុញ្ញឫទ្ធិ

ខេត្ត ព្រៃវែង

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៨៥

ឯកឧត្តម ហេង ដាណារ៉ូ

ខេត្ត ព្រៃវែង

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៨៦

ឯកឧត្តម គង់ បូរ៉ា

ខេត្ត ព្រៃវែង

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៨៧

ឯកឧត្តម ទួត ឃឿត

ខេត្ត ព្រៃវែង

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៨៨

ឯកឧត្តម ឡាត់ លិតេយ្យ

ខេត្ត ព្រៃវែង

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៨៩

ឯកឧត្តម ឡុង ប៊ុន្នី

ខេត្ត ព្រៃវែង

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៩០

ឯកឧត្តម ប៊ិន ឈិន

ខេត្ត ព្រៃវែង

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៩១

ឯកឧត្តមបណ្ឌិតរដ្ឋ ជាម យៀប

ខេត្ត ព្រៃវែង

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៩២

ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ប៉ែន បញ្ញា

ខេត្ត ព្រៃវែង

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៩៣

ឯកឧត្តម ស សុខា

ខេត្ត ព្រៃវែង

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៩៤

ឯកឧត្តម សុខ ឥសាន

ខេត្ត ព្រៃវែង

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៩៥

ឯកឧត្តម តាន់ គឹមវិន

ខេត្ត ពោធិ៍សាត់

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៩៦

លោកជំទាវ ឯម ប៉ុណ្ណា

ខេត្ត ពោធិ៍សាត់

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៩៧

ឯកឧត្តម សារី កោសល្យ

ខេត្ត ពោធិ៍សាត់

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

៩៨

ឯកឧត្តម ងឹម ញេង

ខេត្ត ពោធិ៍សាត់

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

៩៩

ឯកឧត្តម ប៊ូ ឡាំ

ខេត្ត រតនគីរី

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

១០០

ឯកឧត្តម ទៀ បាញ់

ខេត្ត សៀមរាប

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

១០១

ឯកឧត្តម សៀង ណាំ

ខេត្ត សៀមរាប

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

១០២

ឯកឧត្តម ឈឹម ម៉ា

ខេត្ត សៀមរាប

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

១០៣

លោកជំទាវ ពៅ សាវឿន

ខេត្ត សៀមរាប

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

១០៤

លោកជំទាវ កែ សុវណ្ណរតន៍

ខេត្ត សៀមរាប

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

១០៥

ឯកឧត្តម អ៊ុំ សំអាន

ខេត្ត សៀមរាប

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

១០៦

ឯកឧត្តម ចេវ គឹមហេង

ខេត្ត ព្រះសីហនុ

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

១០៧

ឯកឧត្តម ឡូយ សុផាត

ខេត្ត ស្ទឹងត្រែង

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

១០៨

លោកជំទាវ ម៉ែន សំអន

ខេត្ត ស្វាយរៀង

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

១០៩

លោកជំទាវ ឈុន សារឹម

ខេត្ត ស្វាយរៀង

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

១១០

លោកជំទាវ ដួង វណ្ណា

ខេត្ត ស្វាយរៀង

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

១១១

ឯកឧត្តម រៀល ខេមរិន្រ្ទ

ខេត្ត ស្វាយរៀង

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

១១២

ឯកឧត្តម គង់ សភា

ខេត្ត ស្វាយរៀង

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

១១៣

ឯកឧត្តម ជា វ៉ាន់ដេត

ខេត្ត តាកែវ

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

១១៤

លោកជំទាវ និន សាផុន

ខេត្ត តាកែវ

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

១១៥

ឯកឧត្តម ម៉ុក ម៉ារ៉េត

ខេត្ត តាកែវ

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

១១៦

ឯកឧត្តម សុខ សូកាន

ខេត្ត តាកែវ

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

១១៧

ឯកឧត្តម ប៉ុល ហំម

ខេត្ត តាកែវ

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

១១៨

ឯកឧត្តម ឃី វណ្ណដេត

ខេត្ត តាកែវ

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

១១៩

ឯកឧត្តម អ៊ូ ច័ន្ទរ័ត្ន

ខេត្ត តាកែវ

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

១២០

លោកជំទាវ ទេព សុទ្ធី

ខេត្ត តាកែវ

គណបក្សសង្គ្រោះជាតិ

១២១

ឯកឧត្តម ងួន ប៊ៀន

ខេត្ត កែប

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

១២២

លោកជំទាវ បាន ស្រីមុំ

ខេត្ត ប៉ៃលិន

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា

១២៣

ឯកឧត្តម នៅ សំ

ខេត្ត ឧត្តរមានជ័យ

គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា